Mėgstu kabinti makaronus

Mėgstu makaronus:) Karštus su padažu ( sako storina ne makaronai, o padažai). Kaip ten bebūtų mėgstu šaltus makaronus.  Todėl nuo pietų likusius ir atšalusius svalgau vakarienei… Šitos salotos rastos kažkuriam tinklapyje ir išdarkytos mano skoniui …

Tortellini salotos

1 pokelis makaronų Tortellini( jų yra su visokiais įdarais), 3 pomidorai, 1 poro baltoji dalis, 1 nedidelis svogūnas, 125 g mocarelos, 2 šaukštai baziliko, 1 šaukštas alyvuogių alyvos, 1 šaukštas vyno acto, pipirų, druskos,  pjaustytų svogūnų laiškų, petražolių lapelių.

Tortellini išvirti pasūdytame vandenyje, išpilti į koštuvą, perpilti šaltu vandeniu, gerai nuvarvinti. Pomidorus supjaustyti kubeliais išmesti minkštąją dalį, porą – griežinėliais, mocarelą vidutiniško stambumo gabaliukais ( na kaip išeis), svogūną smulkiai. Viską salotinėje sumaišyti. Iš alyvos,  acto, perspausto česnako, pipirų, druskos, smulkiai pjaustytų svogūnų laiškų, petražolių lapelių sumaišyti marinatą.  Paplakti mikseriu. Atvėsintus makaronus atsargiai įmaišyti į salotas, palaistyti marinatu, palaikyti, kad susigertų. Skanaus!!!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.